Oferta pracy

Kierowca-Dostawca

MERKURY Spółka AkcyjnaO firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja dostaw zgodnie z wyznaczonymi trasami na terenie województwa

  • obsługa sklepów w tym rozładunek dostaw, odbieranie zwrotów i reklamacji

  • obsługa dokumentacji transportowej

  • współpraca z przedstawicielami handlowymi

Nasze wymagania

  • zarejestrowana działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

  • samochód z nadwoziem typu bus z zabudową oraz agregatem chłodniczym-wymóg konieczny

  • prawo jazdy kat. B oraz znajomość topografii Lublina, Wrocławia (w zależności od województwa)

  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych typu bus

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • współpracę z prężnie rozwijającą się firmą

  • gwarancję stałych zleceń

  • długoterminową współpracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • terminowe płatności - 10dni od daty otrzymania faktury

  • stałe rejony w te same dni

MERKURY Spółka Akcyjna

Historia naszej działalności to ciągły rozwój zdobywanie doświadczeń i wiedzy, które pozwoliły nam stać się jednym z największych dystrybutorów w branży zdrowej żywności, naturalnych kosmetyków oraz leków i suplementów diety w Polsce.

Przewiń do profilu firmy