Logo Pracuj.pl

Kierowca - Dostawca/ Magazynier

UniGast S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zatrudniona osoba będzie wykonywała pracę w charakterze kierowcy samochodu dostawczego kat.B / magazyniera i będzie odpowiedzialna za obsługę naszych klientów.
  • Dostarczanie zamówionych produktów do klientów pojazdem dostawczym do 3,5t
  • Kompletowanie zamówień dla klientów
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Dbanie o utrzymanie prawidłowego stanu technicznego samochodu
  • Przyjmowanie dostaw do magazynu
  • Utrzymanie porządku w magazynie
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji (faktury, KP, dokumenty dostaw)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typu Bus
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość topografii miasta
  • Punktualność, dyspozycyjność, uczciwość, samodzielność
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dużej polskiej firmie na podstawie umowy o pracę / własna działalność
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • Pracę w młodym i zgranym zespole
  • Motywacyjny system wynagrodzenia

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Kierowca - Dostawca/ Magazynier, Łódź