Oferta pracy

Kierowca - Dostawca

Frisco SAO firmie

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

    Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • dostawa zakupów zamówionych drogą internetową bezpośrednio do klientów

  • profesjonalna obsługa klienta

  • dbanie o powierzone mienie

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • pozytywne nastawienie

  • wysoką kulturę osobistą i komunikatywność

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

  • zaradność i troskę o zadowolenie klienta

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, ok. 4500 zł brutto

  • grafik dostosowany do Twoich potrzeb; to Ty decydujesz ile dni w tygodniu pracujesz

  • elastyczne formy zatrudnienia; zlecenie lub B2B

  • pracę w młodym zespole

  • nowoczesną flotę Mercedesów Sprinter

  • pakiet szkoleń i pełne wsparcie przełożonych

  • dofinansowanie do opieki zdrowotnej

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny

  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji

  • uśmiech i wdzięczność zadowolonych klientów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Frisco SA

Jesteśmy liderem warszawskiego rynku zakupów spożywczych z dostawą do domu.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy