Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca / dostawca produktów spożywczych

Solid S.A

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczenie zamówień internetowych bezpośrednio do klientów

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta

  • Dbanie o powierzone mienie

Nasze wymagania

  • Jeśli masz prawo jazdy kat. B to dostaniesz samochód dostawczy Renault Master (Auta Nowe)

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność

  • Książeczka sanepidu (możliwość wyrobienia jej na nasz koszt)

  • Pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Zarobki od 3000 zł netto do 4000 zł netto

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie to Twój wybór

  • Elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb

  • Stabilizację finansową oraz premie za dobre wyniki

  • Pakiet szkoleń i pełne wsparcie przełożonych

  • Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych

  • Nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole