Logo Pracuj.pl

Kierowca Dostawca

West Trading Grynkiewicz i Plinta Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • dostawa złożonych zamówień
  • profesjonalna obsługa klienta
  • dbanie o powierzone mienie

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku
  • znajomość rynku lokalnego
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność organizacji pracy
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie
  • samodzielne stanowisko pracy
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, samochód dostawczy)
  • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie + system motywacyjny

West Trading Grynkiewicz i Plinta Sp. z o.o.

West Trading to hurtownia wyrobów tytoniowych, dystrybutor Coca - Coli.

Jako jedyny z liderów w swojej branży w województwie zachodniopomorskim w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko Kierowca Dostawca.

Kierowca Dostawca, Szczecin