Oferta pracy

Kierowca - dostawca towaru

Łazienkaplus.pl S.A.O firmie

  • Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Łazienkaplus.pl S.A. to internetowy lider wyposażenia łazienek w Polsce.
Od 2007 roku zrealizowaliśmy 1 mln zamówień
i sprzedaliśmy już ponad 2 mln produktów.
W związku z dynamicznym rozwojem
poszukujemy na stanowisko:
Kierowca/dostawca towaru
Miejsce pracy: Żerniki k. Poznania

Twoje zadania:

  • dostawy towaru do klientów autem do 3,5 T.,
  • załadowanie i wyładowanie produktów,
  • weryfikacja zgodności towaru z dyspozycją dostawy do klienta,
  • przyjmowanie płatności od klientów,
  • wykonywanie usługi wniesienia towaru do domu lub mieszkania klienta,
  • branie odpowiedzialności za stan techniczny pojazdu, przeglądy w terminie, itp.,
  • realizacja zleceń zaopatrzeniowych firmy,
  • dbanie o zgodność dokumentacji dot. dostaw ze stanem faktycznym,
  • przekazywanie faktur sprzedaży klientom oraz pozostałych dokumentów,
  • świadczenie innych usług transportowych i dodatkowych zadań zgodnych z potrzebami firmy.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typu dostawcze do 3.5 T.,
  • znajomość topografii najbliższej okolicy m. Poznań,
  • dobra orientacja w terenie,
  • spostrzegawczość,
  • odpowiedzialność,
  • uczciwość,
  • punktualność,
  • wysoka kultura osobista i mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • benefity m.in.: kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne,
  • życzliwą atmosferę i dobre warunki pracy.

Dodatki:

  • BONY ŚWIĄTECZNE
  • WSPARCIE W PROCESIE WDROŻENIA I ADAPTACJI
  • WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE
  • WEWNĘTRZNE REKRUTACJE
  • BEZPŁATNE SZKOLENIA

Wyślij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lazienkaplus.pl moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lazienkaplus.pl moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy