Oferta pracy

Kierowca - Dostawca

EKO BIURO MARCIN KICIŃSKI I WSPÓLNICY sp.k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Handlowa działająca w branży biuro-serwisowej
z siedzibą w Warszawie
operująca na terenie Warszawy i okolic, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • sprawne i szybkie załadowanie i rozładowanie dostaw towaru do klientów detalicznych i hurtowych,
  • dbanie  o prawidłowy obieg dokumentacji transportowej, codzienne rozliczanie się z dokumentów zrealizowanych dostaw,
  • dbanie o staranne rozmieszczenie ładunku na pojeździe,
  • dbanie o dobry stan techniczny pojazdu,
  • dystrybucja materiałów reklamowych do klientów,
  • dbałość o jakość wykonywanych usług
  • kompletacja przesyłek zgodnie z instrukcjami

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • uczciwość i rzetelność, odpowiedzialność, punktualność,
  • brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu, umiejętność pracy pod presją czasu.
  • zaangażowanie, dokładność i sumienność  w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku  i znajomość topografii miasta i okolic będzie dodatkowym atutem.
  • Uprawnienia na wózek widłowy mile widziane

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na etat
  • dobrą atmosferę w pracy
  • czas pracy poniedziałek –piątek
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy