Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca - Dostawca

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dar Natury to najbardziej rozpoznawalna marka wody źródlanej na polskim rynku w kategorii wód dostarczanych do biur i domów. Nieustająco od 25 lat Dar Natury, dzięki swojej jakości, jest cenioną przez Klientów polską marką, czego najlepszym dowodem jest przyznawane nam od 3 lat godło Dobry Produkt.

    Poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Dostarczanie towaru do Klientów wg zamówień oraz specyfikacji
    • Współpraca w zespole w zakresie realizacji założonych celów

    Oczekiwania:

    • Ważne prawo jazdy kat. B i chęć do robienia kat C, które my w 100% finansujemy
    • Praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu w warunkach miejskich

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą Klienta i/lub sprzedażą
    • Znajomość topografii miasta i regionu
    • Aktualne badania SANEPID

    Oferujemy:

    • Pracę w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę)
    • Wolne weekendy i święta
    • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, atrakcyjna oferta firmy dla Pracowników)
    • Wysokie standardy bezpieczeństwa
    • Niezbędne narzędzia pracy (ubiór służbowy, telefon, samochód służbowy)

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
    klikając na przycisk:

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.