Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca

BES Blum Environmental Services Sp. z o.o. O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie czynności kierowania pojazdem stosując się do przepisów o ruchu drogowym i innych przepisów związanych z przewozem drogowym

  • wykonywanie niezbędnych czynności przy odbiorze odpadów oraz odpadów niebezpiecznych, z zachowaniem zasad bhp, przeciwpożarowych i ochrony środowiska

  • wystawianie dokumentów potwierdzających wykonanie usługi w systemie BDO

  • dbanie o terminowość oraz należyte wykonanie odbiorów odpadów

  • dbanie o czystość samochodu i narzędzia do pracy

  • współpraca z klientami oraz wszystkimi pracownikami firmy oparta na szacunku

  • dbanie o dobry wizerunek pracodawcy

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia ADR - mile widziane

  • możliwość uzyskania uprawnień ADR dofinansowanych przez pracodawcę

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • zaangażowanie, uczciwość i samodzielność

  • kultura osobista

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pracę na pełen etat z umową o pracę

  • świadczenia dodatkowe

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji – szkolenia dedykowane

  • niezbędne narzędzia pracy, środki ochrony indywidualnej oraz ubranie robocze

  • wynagrodzenie bez opóźnień

  • okresową premię

  • bony na Święta, kawa i herbata, brak dress code

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

O nas

Firma Bes-Blum Environmental Services Sp. z o.o. powstała w 2016 r. Od samego początku Firma inwestuje w nowoczesne środki transportu jak również stale powiększa zakres swoich usług (własny warsztat, wynajem maszyn budowlanych) celem świadczenia usług na jak najwyższym poziomie. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt aby bezpiecznie wykonywać nasze usługi. Odbiór i transport ładunków realizujemy samochodami dostawczymi z zabudową izotermiczną oraz agregatami chłodniczymi o ładowności od 650 kg do 1080 kg.