Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca

FM AUTO SP. Z O.O.O firmie

5 0008 500 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Głównym zadaniem naszych kierowców jest transport samochodów osobowych z punktu A do punktu B. Posiadamy własną spedycję, dzięki czemu kontakt z danym zleceniem jest kierowany bezpośrednio przez naszą firmę, co ułatwia sprawną komunikację między spedytorem a kierowcą.

Nasi kierowcy kursują w systemie 5 dni w trasie / 2 dni w domu.

Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy na długie lata, ponieważ cenimy więzi i jest to podstawa prowadzenia naszej działalności.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B+E

  • Karta kierowcy

  • Niekaralność

  • Dyspozycyjność

  • Komunikatywność, zaangażowanie, dbanie o powierzony przez nas sprzęt

To oferujemy

  • Nowy samochód marki Iveco Daily 3,5 t

  • Umowa o pracę

  • Wolne weekendy

  • Praca w stabilnej firmie

  • Cotygodniowe wypłaty

FM AUTO SP. Z O.O.

FM AUTO SP. Z O.O. to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się głównie transportem samochodów osobowych. Zajmujemy się również świadczeniem usług w zakresie przewozu rzeczy. W związku z nieustannym rozwojem jesteśmy w trakcie poszukiwań kolejnych kierowców, którzy będą wizytówką naszej firmy, ponieważ to głównie oni mają kontakt z naszymi Klientami. Posiadamy w swojej flocie autolawety z 2017 i 2018 roku. Wszystkie samochody są zakupywane prosto z salonów dealerskich dzięki czemu komfort pracy pozostaje na wysokim poziomie. Tabor, który posiadamy jest dobrze wyposażony, ponieważ wiemy, że czas, który spędza kierowca za kółkiem powoduje, że w ubogiej wersji wyposażenia można czuć pewien dyskomfort.

Przewiń do profilu firmy