Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca

Plichta

  • Lubowidzka 40, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Plichta

Lubowidzka 40

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości dostaw

  • Przyjmowanie na stan magazynu – towarów oraz sprawdzanie specyfikacji dostaw

  • Planowanie i zgłaszanie potrzeb zamówieniowych

  • Komplementacja i przygotowywanie części do transportu

  • Transport części na terenie Trójmiasta i okolic

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji

  • Prawo jazdy kat. B min. od 3 lat

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Korzystne rabaty dla wszystkich Pracowników

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Umowę B2B

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Plichta

Nie czekaj – aplikuj już dziś!

Przewiń do profilu firmy

Na co zwracamy uwagę:

na pasję do motoryzacji, doświadczenie w obsłudze Klienta, swobodę w kontakcie z ludźmi, optymizm, zaangażowanie, ambicję oraz budowanie długotrwałych relacji.