Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca

DICK INTER S.A.O firmie

2 600‐7 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Rzęsna 3
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

DICK INTER S.A.

Rzęsna 3

Gdańsk

Spółka Dick Inter S.A. istnieje na rynku od 1993 roku. Jesteśmy licencjonowanym dystrybutorem artykułów żywnościowych renomowanych producentów, polskich i zagranicznych.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.dick.pl

Kierowca

Opis stanowiska:

  • przygotowanie towaru do przewozu/dostawy,
  • przewóz i dostarczenie towaru do Klienta,
  • rozładunek towaru,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji i gotówki.

Wymagania:

  • Posiadających prawo jazdy kat. C, E  oraz „Kartę Kierowcy”,
  • Posiadających aktualne uprawnienia i badania, a także ukończony kurs na przewóz rzeczy

( mile widziane),

  • Posiadających aktualną książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczającą do kontaktu z Żywnością (Sanepid) lub gotowych do jej szybkiego wyrobienia

  • Rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,
  • Dyspozycyjność punktualność, uczciwość,
  • Dokładność i odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Dbałość o powierzone mienie i sprzęt.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • Szkolenie wstępne oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez firmę,
  • Nowoczesne, wysokiej jakości auta,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Preferujemy osoby na własnej działalności (zapewniamy sprzęt),
  • W innym przypadku zapewniamy zatrudnienie na bazie umowy o pracę.

Ogłoszenie archiwalne