Ta oferta pracy jest nieaktualna od 147 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

kierowca

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-01-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz pracy jako kierowca? Posiadasz prawo jazdy kat C i E? Mamy dla Ciebie dobrze płatną pracę! Nie czekaj- wyślij nam swoje CV

    kierowca
    Nr ref.: /445/01/2019/PP/36078
    Gliwice
    oferujemy
    • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
    • wynagrodzenie do 5000 brutto
    • wczasy pod gruszą , becikowe, dodatek za rekomendację
    • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym od 6:00 - 14:00
    • wyjazd w promieniu 150 km od Gliwic
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • pracę od zaraz
    zadania
    • przewóz załadunku na terenie Śląska max do 160 km od siedziby firmy
    • dopilnowanie załadunku i rozładunku
    oczekujemy
    • prawa jazdy kat C + E
    • dyspozycyjność i chęć do pracy
    • kulturę osobistą
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47