Oferta pracy

Kierowca karetki

MIEJSKIE CENTRUM MEDYCZNE "POLESIE" W ŁODZIO firmie

MIEJSKIE CENTRUM MEDYCZNE "POLESIE" W ŁODZI

Andrzeja Struga 86

Łódź

Miejskie Centrum Medyczne „Polesie” w Łodzi działa jako samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej. Zajmujemy się świadczeniem usług medycznych, diagnostycznych i profilaktycznych, zarówno w ramach NFZ, jak i komercyjnie.

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • głównie transport pacjentów
  • praca rozszerzona o wykonywanie zadań dotyczących prac gospodarczych, min:
    - usuwanie awarii oraz bieżące naprawy (identyfikacja przyczyn i zagrożeń)
    - wykonywanie prac naprawczo-remontowych obiektu
    - współpraca ze specjalistami w przypadku większych awarii

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość topografii Łodzi
  • umiejętności  z zakresu napraw hydraulicznych, stolarskich, malarskich, itp.
  • punktualność, rzetelność, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • formę zatrudnienia do uzgodnienia
  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • ciekawą pracę w przyjaznym środowisku
  • dogodne warunki pracy pn-pt (w godz.7.00  -20.00)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy