Oferta pracy

Kierowca kat. B - Asystent ds. promocji

ACS Słuchmed Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie zaplecza transportowego na powierzonym terenie: województwo wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie

  • udział w akcjach promocyjnych na powierzonym terenie

  • zapraszanie pacjentów do skorzystania z bezpłatnych badań słuchu

  • pomoc w drobnym pracach marketingowych

  • pomoc przy obsłudze pacjentów

  • obsługa wewnętrznego systemu komputerowego

  • dbanie o powierzone narzędzia pracy

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych (min. 6 miesięcy)

  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych i pracy w terenie

  • umiejętność obsługi komputera i znajomość Microsoft Office (w szczególności Excel)

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • odpowiedzialność za wyniki

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowy

  • samochód dostawczy do 3,5t - Peugot Boxer, któy jest mobilnym gabinetem do badań słuchu z własnym zasilaniem

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy, internet mobilny)

  • szkolenie wprowadzające z zakresu wykonywanej pracy

  • atrakcyjne świadczenia dodatkowe (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dostęp do kart MultiSport oraz OK System)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Dlaczego my? PoSŁUCHaj:

Stawiamy na rozwój

Łączymy siły - ważna jest współpraca

Uczymy się od siebie

Cenimy naszych pracowników i Pacjentów

Humor też się przydaje :)

Mamy na celu dobro Pacjenta

Edukujemy, jak dbać o słuch

Dajemy radość słyszenia

Przewiń do profilu firmy