Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX” Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek środka transportu

  • transport towarów w temperaturach kontrolowanych do klientów aptecznych

  • nadzór nad przewożonym towarem oraz obiegiem wymaganej dokumentacji

  • rozliczanie należności

  • flota pojazdów typu MB Vito / Sprinter L2H2

  • praca od poniedziałku do soboty

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu pojazdem dostawczym

  • zaangażowanie w pracę i sumienność

  • wykształcenie min. średnie

  • dbałość o powierzone narzędzia pracy (smartfon, samochód, wyposażenie)

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o określonej pozycji rynkowej

  • szkolenia wprowadzające oraz cykliczne

  • kartę MultiActive

  • możliwość powrotu do domu pojazdem służbowym

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Spółka z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, od 1990 roku dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług z pomocą naszej doświadczonej kadry pracowników w Centrali w Lublinie i Oddziałach w kilku miastach w Polsce.

Przewiń do profilu firmy