Oferta pracy

Kierowca kat.B, busy

Pharmalink Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 21 godzin temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Transport leków pomiędzy hurtownią farmaceutyczną Pharmalink a odbiorcami (apteki, szpitale itp.) w ramach sieci dystrybucyjnej produktów farmaceutycznych;

  • Bliska współpraca z hurtownią farmaceutyczną, działem jakości farmaceutycznej oraz odbiorcą;

  • Dbałość o rzetelne wykonywanie zleconych zadań, własny wizerunek oraz wizerunek zleceniodawcy.

Nasze wymagania

  • Posiadanie/Założenie działalności gospodarczej;

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B, czynnego;

  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego typu BUS do 3,5 tony;

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista;

  • Rzetelność i uczciwość;

  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze klienta.

To oferujemy

  • Pomoc w zakresie założenia własnej działalności gospodarczej;

  • Atrakcyjną stawkę w ramach umowy współpracy;

  • Narzędzia pracy w postaci nowego samochodu przystosowanego do transportu leków, ubezpieczenia oraz karty paliwowej;

  • Pakiet szkoleń ogólnych farmaceutycznych i specjalistycznych (Dobra Praktyka Dystrybucyjna, wymogi GIF, Prawo Farmaceutyczne, inne);

  • Długotrwałą, stabilną współpracę opartą na partnerstwie i uczciwości.

* Pelion S.A. to jedna z największych firm działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Pelion S.A. obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności realizowanymi odpowiednio przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. i Pharmapoint S.A. – sprzedaż hurtowa, Urtica i Pharmalink– zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne, DOZ S.A., Natura sp. z o. o., Limedika, Gintarine Vaistine i Norfos Vaistine – sprzedaż detaliczna oraz liczne spółki działalności pozostałej.