Logo Pracuj.pl

Kierowca kat. B

Trans-express Marcin SypniewskiO firmie

3 400–3 600
brutto / mies.

Trans-express Marcin Sypniewski

Księdza Józefa Schulza 9

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy kierowcy kategorii B do obsługi piekarni na trasie Bydgoszcz os. Leśne. Praca nocna 6 dni w tygodniu 4,5 h dziennie. (od 3 do 7.30) Kierowca codziennie odwiedza te same punkty.

Nasze wymagania

  • kultura osobista
  • punktualność
  • sumienność
  • prawo jazdy kat. B
  • książeczka sanepidowska (możliwość wyrobienia w trakcie szkolenia)
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

To oferujemy

  • Umowa o pracę

O nas

Firma Trans-express prowadzi działalność w zakresie transportu samochodami do 3,5t.

Kierowca kat. B, Księdza Józefa Schulza 9, Bydgoszcz