Kierowca kat. B

  • Bydgoszcz, Osielsko (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 30.05.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 29.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ogólnopolska firma działająca w branży narzędziowej poszukuje osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Bydgoszcz, Osielsko (pow. bydgoski)
    OPIS STANOWISKA:
    • Do obowiązków należało będzie dostarczanie zamówień do kontrahentów.
    • Obszar działania - województwo kujawsko - pomorskie
    WYMAGANIA:
    • Doświadczenie w pracy kierowcy
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dyspozycyjność
    • Profesjonalna obsługa klienta
    OFERUJEMY:
    • Umowa o pracę
    • Stabilne zatrudnienie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w przyjaznym zespole
    Aplikacje ze zdjęciem prosimy wysyłać klikając w przycisk Aplikuj.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 Dz. Ustaw z 2002 r. NR 101 poz. 923 ze zmianami”