Kierowca kat. B, C

ROHLIG SUUS Logistics S.A.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w załadunkach/rozładunkach towaru przewozu krajowego,

  • Obsługa dokumentacji przewozowej.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy B lub C z kodem 95,

  • Karta kierowcy,

  • Uczciwość i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

  • Dbałość o powierzone mienie,

  • Zaświadczenie o niekaralności do wglądu,

  • Praktyczna znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców.

To oferujemy

  • Umowę o pracę u jednego ze współpracujących z nami na stałe Przewoźników,

  • Zatrudnienie w sprawnej flocie do obsługi kolekcji/dystrybucji przesyłek,

  • Stałą pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,

  • Pakiet benefitów m.in. karta sportowa, pakiet medyczny, karta paliwowa z rabatem, ubezpieczenie na życie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • narzędzia pracy

  • karta Medicover Sport

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy