Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

MIDA sp. z o.o.

3 2006 000 brutto / mies.
  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

Zatrudnimy najlepszych kierowców - takich jak Ty!

To najlepszy czas by zacząć zarabiać dobre pieniądze w pracy, która daje radość.

Twoje miejsce jest za „kółkiem”?

Lubisz jeździć, a przy tym masz dobry kontakt z ludźmi? Świetnie!

Bo mamy coś w sam raz dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu!

Zatrudnimy kierowców ambitnych, zmotywowanych, lubiących kontakt z ludźmi oraz jazdę autem.

Jesteśmy licencjonowanym partnerem flotowym BOLT FREE NOW UBER.

Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem do naszych klientów, pasażerów, regularnie serwisujemy auta, oraz stale podnosimy umiejętności naszych kierowców.

Nasze wymagania

  • Uśmiech i pozytywne nastawienie

  • Ważne prawo jazdy minimum 2 lata

  • Minimalny wiek 20 lat

  • Zaświadczenie o niekaralności (nowe)

  • Badania psychotechniczne na kierowcę TAXI

  • Badania lekarskie na kierowcę TAXI

  • Punktualność, uczciwość, rzetelność

  • Dbanie o powierzony sprzęt

  • Dyspozycyjność 4-5 dni w tygodniu, po 10h

  • Minimum umiejętności mechanicznych, tj. wymiana żarówki

  • Dobre umiejętności prowadzenia auta

  • Umiejętność jazdy ecodriving

  • Status ucznia, studenta będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne bonusy

  • Sam decydujesz kiedy pracujesz, możliwość pracy w dzień lub w nocy

  • Jeździsz nowym samochodem flotowym 2021/2022

  • Auto przypisane do kierowcy

  • Wewnętrzne szkolenie

  • Wypłata zawsze na czas

  • Masz zapewnione wsparcie 24h

  • Będziesz częścią zgranego zespołu

  • Pracujesz w przyjemnej atmosferze

  • W razie pytań, stały kontakt z managerem

  • Biuro z dobrym dojazdem, z każdej części miasta

  • Pączki w Tłusty Czwartek

  • Pizzę w Dzień Pizzy

  • U nas masz możliwość rozwoju kariery na stanowisku kierowcy. Posiadający zawodowe prawo jazdy, mogą u nas pracować jako kierowca pojazdów ciężarowych lub autokarów turystycznych w ruchu międzynarodowym

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

O nas

Jesteśmy licencjonowanym partnerem flotowym BOLT, FREE NOW, UBER. Posiadamy licencję na transport towarów w ruchu międzynarodowym, przewóz osób w ruchu krajowym i międzynarodowym. Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem do naszych klientów i pasażerów oraz stale podnosimy kompetencje naszej kadry i umiejętności kierowców.

www.mida-polska.com