Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca kat. B - Doradca Mobilny

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EXPRESS CAR RENTAL
    Kierowca kat. B - Doradca Mobilny – Praca dla studentów
    w największej w Polsce wypożyczalni samochodów
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie pojazdów do wydania (kontrola czystości i sprawności technicznej samochodów)
    • dostarczanie/odbiór samochodów do/od klientów na terenie Wrocławia oraz okolic
    • transport samochodów od/do serwisów, na myjnie oraz stację paliw na terenie miasta
    • transport samochodów między oddziałami na terenie Polski

    Nasze wymagania:

    • co najmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów kategorii B
    • dyspozycyjność na poziomie minimum 30-35 godzin tygodniowo
    • status studenta
    • niekaralność
    • mile widziana znajomość zagadnień związanych z motoryzacją
    • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie, która jest liderem w branży
    • atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od dyspozycyjności)
    • szkolenie wprowadzające organizowane przez Express
    • pracę w oparciu o umowę- zlecenie
    • elastyczny grafik, dostosowany do dostępności pracownika (możliwość pogodzenia pracy ze studiami)
    • wewnętrzna ścieżka kariery – możliwość awansu w strukturach firmy i uzyskania umowy o pracę
    Express to lider rynku wynajmu samochodów w Polsce, z własną flotą ponad 10 000 pojazdów. Firma, działa na rynku ponad 20 lat, posiada oddziały w całej Polsce i zatrudnia ponad 200 pracowników. Express jest twórcą innowacyjnej usługi Traficar – pierwszego, ogólnopolskiego systemu wypożyczania samochodów na minuty typu carsharing. Express i Traficar wchodzą w skład grupy kapitałowej Holding 1, która została powołana do życia w 1989 roku. Więcej informacji na temat pracodawcy: www.express.pl, www.holding1.pl.