Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

AUTOINVEST GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

9 00011 000 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony.

  • Samochody kontenery, plandeki do 8 europalet + winda

Nasze wymagania

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie

  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • System pracy 3/4-1 (25 dni w trasie) - możliwości przedłożenia tras wynagrodzenie netto 6600-7200 miesięcznie .

  • Możliwość pracy na własnej działalności.

To oferujemy

  • System pracy 3/4-1 (25 dni w trasie) - możliwości przedłożenia tras wynagrodzenie netto 6500-7000 miesięcznie .

  • Podnoszenie klasyfikacji i szkoleń.

  • Również szukamy kierowców KAT. C

O nas

AUTOINWEST GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki, specjalizujemy się w transporcie części lotniczych i odzieży