Oferta pracy

Kierowca kat. B i C

"Florian Centrum" S.A.O firmie

"Florian Centrum" S.A.

Metalowa 11A

Kutno

Firma „Florian Centrum” S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • załadunek i rozładunek towaru
  • dostarczanie produktów do klientów samochodem dostawczym do 3,5 tony oraz powyżej 3,5 tony
  • obsługa wózka widłowego
  • obsługa HDS

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B i C
  • wykształcenie min. zawodowe
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • uprawnienia do obsługi HDS
  • aktualna karta kierowcy
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność oraz zaangażowanie
  • mile widziana znajomość programów gospodarki magazynowej

Oferujemy:

  • stabilną pracę
  • miłą atmosferę pracy
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy