Oferta pracy

Kierowca Kat. B

Grupa Eurocash – Eurocash GastronomiaO firmie

  • Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Eurocash Gastronomia to wiodący dystrybutor produktów spożywczych do rynku gastronomicznego.

Obecnie, do jednego z naszych Oddziałów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kluczowe zadania:

  • Realizacja dostaw towaru do odbiorców.
  • Rozładunek dostaw.
  • Pełna kontrola nad ewidencją dokumentów.

Idealny kandydat powinien:

  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu
    dostawczego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność,
  • Dobra organizacja pracy.
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;
  • W pełni legalne zatrudnienie z zachowaniem wszelkich
    przepisów związanych z czasem pracy, BHP itp.;
  • Praca na magazynie z trzema strefami temperatury (sucha, chłodnia,
    mroźnia);
  • Doskonałą atmosferę pracy (72% Pracowników w anonimowej ankiecie deklaruje, że jest zadowolonych ze swojej pracy);
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:
    • Pikniki rodzinne;
    • Paczki i bony na Wielkanoc i Boże Narodzenie;
    • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;
    • Ubezpieczenie grupowe;
    • Opieka medyczna Medicover;
    • Karty sportowe;
    • Imprezy świąteczne;
    • Program stypendialny dla dzieci Pracowników;
    • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.

Ogłoszenie archiwalne