Oferta pracy

Kierowca Kat. B

Grupa Eurocash – Eurocash GastronomiaO firmie

  • Kąty Wrocławskie

    Kąty Wrocławskie, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja dostaw towaru do odbiorców.

  • Rozładunek dostaw.

  • Pełna kontrola nad ewidencją dokumentów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dyspozycyjność,

  • Dobra organizacja pracy.

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;

  • W pełni legalne zatrudnienie z zachowaniem wszelkich

  • przepisów związanych z czasem pracy, BHP itp.;

  • Praca na magazynie z trzema strefami temperatury (sucha, chłodnia,

  • mroźnia);

  • Doskonałą atmosferę pracy (72% Pracowników w anonimowej ankiecie deklaruje, że jest zadowolonych ze swojej pracy);

  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:

  • Pikniki rodzinne;

  • Paczki i bony na Wielkanoc i Boże Narodzenie;

  • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Opieka medyczna Medicover;

  • Karty sportowe;

  • Imprezy świąteczne;

  • Program stypendialny dla dzieci Pracowników;

  • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Grupa Eurocash – Eurocash Gastronomia

Eurocash Gastronomia specjalizuje się w dystrybucji produktów spożywczych do klientów sieciowych i niezależnych z sektora HORECA w całej Polsce. Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość obsługi, rozumianą jako doskonały poziom realizacji dostaw i terminowości transportu oraz bezpieczeństwo żywności.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy