Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

FS 703 sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Lider w branży transportu kurierskiego o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje do współpracy - kuriera/kierowcy kat. B.

  • Poszukujemy osób z doświadczeniem w prowadzeniu aut dostawczych, dobrze zorganizowanych, ukierunkowanych na dynamiczną pracę, energicznych oraz dyspozycyjnych. Zadaniem będzie doręczanie przesyłek do klientów.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu auta typu BUS,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • odpowiedzialność, punktualność, rzetelność.

To oferujemy

  • stabilną pracę,

  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujące premie,

  • nowoczesną flotę pojazdów,

  • dynamiczną pracę,

  • profesjonalne szkolenia,

  • stałe niezmienne trasy,

  • przyjazną atmosferę oraz niezbędne narzędzia pracy,

  • praca od poniedziałku do piątku.