Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

RE-MAL DYSTRYBUCJA sp. z o.o.

3 6504 600 brutto / mies.
  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:Poniedziałek - piątek 5-13 Sobota 5-10
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Godziny pracy: 5-13, 5-10.

  • Praca polega głównie na rozwożeniu towaru do naszych klientów.

  • Ponadto osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie pomagać w pracach magazynowych oraz będzie dbać o ogólny porządek w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Książeczka dla celów sanitarno epidemiologicznych (lub gotowość do wyrobienia)

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodu typu BUS

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub zlecenie w przypadku studenta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zniżki pracownicze na cały asortyment

  • Miła atmosfera

O nas

Centrum Dystrybucji Mięs i Wędlin w Kielcach zatrudni kierowcę dostawcę

Kontakt: tel. 668-048-808, 887-066-887