Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat B. - Kierowca TAXI

CARRIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

3 0005 000 brutto / mies.
  • Wolbromska 181b, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

CARRIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wolbromska 181b

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pojazdem

  • dbanie o jego czystość

  • realizowanie otrzymanych zleceń przewozu osób

  • obsługa powierzonych urządzeń: taksometr, kasa fiskalna, telefon ( zapewniamy szkolenia w tym zakresie )

Nasze wymagania

  • znajomość języka polskiego

  • wysoka kultura osobista kierowcy

  • nie wymagamy własnej działalności

  • brak samochodu to też nie przeszkoda – dostaniesz go od nas

  • zapewniamy licencję

  • zaświadczenie o niekaralności

  • wiek powyżej 21 lat

  • prawo jazdy minimum 2 lata

To oferujemy

  • wysokie zarobki

  • elastyczny czas pracy

  • pomoc i wsparcie

  • miła atmosfera w pracy

  • samochód służbowy

  • telefon służbowy

Dołącz do nas, jesteśmy mała rodzinną firmą zatrudniająca 12 osób. Jeśli odpowiada Ci miła atmosfera i chcesz być traktowany z szacunkiem to trafiłeś dobrze. Współpraca z Carrier Sp. z o.o. to stały etat i zarobki do 4000 netto. Zlecenia otrzymujesz bezpośrednio na telefon służbowy, który od nas otrzymasz. Carrier Sp. z o.o. to gwarancja dużej ilości zleceń i napiwków od klientów oraz niezależność finansowa ! Rekrutację przeprowadzimy ON-LINE. Dołącz do nas i pracuj.

Przewiń do profilu firmy