Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Kat. B / Konwojent

FUNDACJA EUROPEJSKIE FORUM ROZWOJUO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Dojazd i odbiór od klientów dokumentów do niszczenia, a następnie transport ładunku do siedziby firmy.

  • Siedziba firmy znajduje się w Woli Zaradzyńskiej (między Pabianicami, a Rzgowem, 10 minut jazdy samochodem od CZMP lub IKEA)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w kierowaniu pojazdem typu BUS. Obecnie mamy wyłącznie samochody Fiat Ducato (średnia długość).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Wynagrodzenie, za pierwszy miesiąc 2800 brutto plus dodatek za frekwencję - 200 zł/netto oraz dodatek za pracę poza miejscem zamieszkania. Od drugiego miesiąca premia uznaniowa, obecnie jest to 200-500 zł/netto. Reasumując wynagrodzenie kierowcy od drugiego miesiąca to 2400-2800 netto.

  • Praca od poniedziałku do piątku od godziny 7.00

  • Zakończenie pracy 13-17 (trasy ustalane są z wyprzedzeniem, więc można wcześniej zorientować się o której pracę się zakończy. Nadgodziny do odbioru.

  • Trasy tylko po kraju, przeważnie 2-3 godziny w jedną stronę plus 1-2 godziny pakowania

  • Codzienne powroty do domu (bez noclegów)

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach stanowiska

Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Zgłoszenia i CV proszę wysyłać [email protected] W tytule maila proszę wpisać CV-KIEROWCA.