Oferta pracy

Kierowca kat. B

ANSCARS sp. z o.o.

4 0008 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny

Opolska 12

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przewóz osób w oparciu o aplikacje Taksówkarskie.

Nasze wymagania

  • Od przyszłego Pracownika wymagamy:

  • Zaświadczenia o niekaralności nie starszego niż 30 dni.

  • Ukończonych 20 lat.

  • Prawa jazdy kat. B nie krócej niż rok.

  • Dbania o powierzony pojazd

  • Rzetelności i uczciwości podczas wykonywania pracy.

To oferujemy

  • Naszemu przyszłemu Pracownikowi zapewniamy:

  • System premiowy i motywacyjny

  • Legalną Pracę z ubezpieczeniem w oparciu o umowę.

  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień we wtorek.

  • Nowe, wygodne samochody; Fiat Tipo, Peugeot 301, Ford Focus, Dacia Logan, Dacia Sandero

  • Pokrywamy wszystkie koszty: Paliwo, serwis, myjnia.

  • Nie podpisujemy weksli, nie mamy zawiłych regulaminów.

  • Wyrabiamy zgodnie z przepisami Identyfikator Taksówkarza

  • Nasze samochody posiadają przegrody oddzielające od pasażerów (dodatkowe bezpieczeństwo)

  • Pełne wsparcie i pomoc 24h na dobę.

O nas

Nasza firma to największy Partner flotowy Uber i Bolt w Krakowie. Nie przerwanie od 2016r świadczymy usługi przewozu osób na terenie Krakowa zarówno na aplikacjach jak również obsługując bezpośrednio Klientów zagranicznych.

Nasza firma specjalizuje się również w wynajmie różnego rodzaju pojazdów.