Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

DARIUSZ HAJTO FIRMA USŁUGOWA OSKAR

15,0025,00 brutto / godz.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:napiwki

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy kierowców do rozwożenia posiłków.

  • Kierowca nie wykonuje żadnych dodatkowych prac, jest tylko kierowcą.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Praca na weekendy i w tygodniu, na pełny i nie pełny etat

  • Praca w elastycznych godzinach - Ty ustalasz godziny pracy

  • Wynagrodzenie tygodniowe w każdy piątek

  • Posiłki, napiwki, premie

  • Praca w restauracji ul. Mackiewicza 2 ( Prądnik Biały ) oraz Broniewskiego ( Nowa huta )

  • Na wszystkie pytania odpowiemy pod nr tel 693275693

O nas

Dostawy z restauracji do Klientów