Logo Pracuj.pl

Kierowca kat. B

Krakow DirectO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    napiwki

Krakow Direct

Tatarska 9

Zwierzyniec

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Do obowiązków codziennych na tym stanowisku należeć będzie:

-transport klientów zagranicznych odwiedzających Kraków (głównie: wyjazdy turystyczne do Kopalni Soli w Wieliczce, Miejsca Pamięci i Muzeum Auschwitz-Birkenau, transfery lotniskowe na terenie kraju i zagranicy),

-zapewnienie wysokiego poziomu usług proponowanych naszym Klientom,

-promowanie produktów spółki w czasie realizacji zlecenia zainteresowanym Klientom

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • jeśli posiadasz dodatkowo kat. D - mamy dla Ciebie również ofertę
  • biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny (nie korzystamy z opieki pilotów)
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • odpowiedzialność za powierzone mienie, dbałość o szczegóły
  • znajomość miasta/głównych atrakcji turystycznych – będzie atutem
  • znajomość specyfiki pracy z Klientem zagranicznym – mile widziana

To oferujemy

  • możliwość pracy w pełnym wymiarze, dorywczej, pracy wyłącznie w godzinach nocnych
  • wsparcie pozostałych członków zespołu – wielu z nich jest z nami niemal od początku naszej działalności
  • biuro w centrum Krakowa
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania i wyjazdy integracyjne – po pracy też lubimy pobyć razem

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

O nas

Krakow Direct to wiodąca firma na krakowskim rynku turystyki przyjazdowej. Rocznie obsługujemy ponad 250000 turystów odwiedzających Małopolskę. Istniejemy na rynku od 14 lat i cały czas zajmujemy czołowe miejsca na portalu TripAdvisor.co.uk. Dwa lata temu rozpoczęliśmy ekspansję naszych usług na całą Europę. Nasz zespół liczy ponad 80 zaangażowanych i chcących się rozwijać osób. Dołącz do ludzi, którzy zbudują potęgę polskiej firmy na europejskim rynku turystycznym.

Kierowca kat. B, Tatarska 9, Zwierzyniec, Kraków