Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

PUH BASIC MARIA OSTROWSKA

3 3004 200 brutto / mies.
  • Ksawerów (pow. pabianicki), łódzkie

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Hurtownia motoryzacyjna poszukuje osoby na stanowisko kierowcy Kat B, do rozwożenia towarów

Opis stanowiska: przyjmowanie z magazynu towarów wg faktur, rozwożenie do klientów, pilnowanie zgodności w dostawie do klienta

Wymagania: Rzetelność, chęć do pracy, uczciwość, doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy mile widziane

Oferujemy: pracę jednozmianową, wolne weekendy

Ogłoszenie archiwalne