Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

COMFORTCAR sp. z o.o.

20,0023,00 brutto / godz.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 8:00-16:00, 14:00 - 20:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

Podstawianie i odbiór samochodów od klientów na terenie Łodzi i okolic

Relokacja samochodów między oddziałami

Zapewnienie stanu technicznego i wizualnego samochodów zgodnie ze standardami firmy.

System 2 zmianowy ( pon - pt od 8:00-16:00, 14:00-22:00 )

Praca na pełen etat

Nasze wymagania

Aktualne dokumenty (prawo jazdy kat B)

Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku oraz jeden weekend w miesiącu

Wysoka kultura osobista

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość topografii miasta i okolic będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Praca w systemie zmianowym, możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

Dobrą atmosferę pracy

Wysokie zniżki na wynajem dla pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Nie jesteśmy młodym prężnym zespołem ani nową dynamicznie rozwijającą się wypożyczalnią samochodów. Wynajmujemy samochody od 10 lat i znamy się na tym co robimy. Oferujemy wynajem samochodów na najwyższym poziomie z licznymi korzyściami dla naszych klientów. W ciągu 10 lat zrealizowaliśmy ponad 150 tysięcy wynajmów, nasza flota wzrosła z 5 samochodów do ponad 500, jesteśmy obecni w kilku oddziałach w największych miastach Polski: Trójmiasto, Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: kierowca