Logo Pracuj.pl

Kierowca kat. B

Hurtownia Energo BAT Ewa KowalczukO firmie

  • Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Hurtownia Energo BAT Ewa Kowalczuk

Turystyczna 59

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Praca polega na rozwiezieniu towarów do stałych klientów hurtowni na podstawie faktur,
  • Stałe trasy, powtarzalne co tydzień.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdu co najmniej 3 lata,
  • Znajomość topografii województwa lubelskiego,
  • Motywacja,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Dobra orientacja w terenie,
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • Praca na umowę o pracę,
  • Samochód dostawczy marki Ford Transit Custom,
  • Stałe godziny pracy od godziny 8:00 do 16:00,
  • Wolne soboty i święta,
  • Reprezentujesz Firmę o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Współpracujesz ze zgranym zespołem ludzi,
  • Możliwość pracy tylko trzy razy w tygodniu w poniedziałki, środy i czwartki.

Oferujemy również pracę dla studenta na umowę zlecenie trzy razy w tygodniu w poniedziałki, środy i czwartki w charakterze kierowcy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się TYLKO z wybranymi kandydatami.

O nas

Hurtownia Energo BAT to uznany dostawca produktów elektrotechnicznych renomowanych producentów. Historia naszej działalności sięgająca roku 1994 pozwoliła nam zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku i bardzo dobrą renomę w branży.

Prosimy o składanie aplikacji wyłącznie poprzez przycisk Aplikuj szybko.

Dziękujemy za udział w rekrutacji.

Kierowca kat. B, Turystyczna 59, Lublin