Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

Street Masters

umowa zlecenie
2 5008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
2 5009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 23 paź 2022
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + premia świąteczna + prowizja + napiwki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie powierzonych zleceń samochodem osobowym flotowym taxi (Bolt, Uber, Free Now)

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B minimalnie od dwóch lat

  • ukończone 21 lat

  • obywatelstwo polskie

  • bezszkodowa historia

  • aktualne badania lekarskie (pomożemy załatwić)

  • zaświadczenie o niekaralności

  • Zwracamy koszty poniesione za badania lekarskie !!

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • komfortowe auta marki Toyota (automat, kamera cofania)

  • auta z pełnym oznakowaniem taxi, ubezpieczeniem i wypisem z licencji

  • szkolenie

  • licencja taxi

  • elastyczny grafik ustalany z tygodnia na tydzień na podstawie Twoich dyspozycji

  • duża ilość zleceń

  • bonusy dla nowych kierowców !

  • napiwki

  • wsparcie kierowcy 24/7

O nas

Jeżeli lubisz jeździć samochodem i kontakt z ludźmi, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Wszystko legalnie, umowa zlecenie, licencja taxi, pełne wsparcie dla kierowcy.

U nas nie ponosisz żadnych kosztów!!

Paliwo, auta, podatki, serwis, ubezpieczenie wszystko jest po naszej stronie.