Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

Hurtownia Energo BAT Ewa Kowalczuk

  • Turystyczna 59, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Turystyczna 59

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Praca polega na rozwiezieniu towarów do stałych klientów hurtowni na podstawie faktur,

  • Stałe trasy, powtarzalne co tydzień.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdu co najmniej 3 lata,

  • Znajomość topografii województwa lubelskiego,

  • Motywacja,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Dobra orientacja w terenie,

  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • Samochód dostawczy marki Ford Transit Custom,

  • Stałe godziny pracy od godziny 8:00 do 16:00,

  • Wolne soboty i święta,

  • Reprezentujesz Firmę o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Współpracujesz ze zgranym zespołem ludzi.

Oferujemy również pracę dla studentów i rencistów na umowę zlecenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się TYLKO z wybranymi kandydatami.

O nas

Hurtownia Energo BAT to uznany dostawca produktów elektrotechnicznych renomowanych producentów. Historia naszej działalności sięgająca roku 1994 pozwoliła nam zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku i bardzo dobrą renomę w branży.

Prosimy o składanie aplikacji wyłącznie poprzez przycisk Aplikuj szybko.

Dziękujemy za udział w rekrutacji.