Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

M. G. Serwis MACIEJ ŚWIĄTKOWSKI

50,00200,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Towarowa 14, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + napiwki

Towarowa 14

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • kierowca Bolta poszukiwany!

  • Stanowisko kierowcy Taxi Bolt - od drugiej połowy stycznia

  • Marzy ci się praca w której to Ty decydujesz od i do której pracujesz ? Nowy samochód do twojej dyspozycji 24h ?

  • Pracodawca, który jest dla ciebie partnerem a nie SZEFEM ?

  • Jeśli tak to czekamy na twój kontakt.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat B min 2 lata ( czyste konto punktowe na dzień aplikowania).

  • Gotowość do pracy od drugiej połowy stycznia 2022

  • Niekaralność !

  • Posiadanie bądź gotowość do otwarcia własnej działalności gospodarczej.

To oferujemy

  • Nowe samochody Hyundai i30 przystosowane do pracy .

  • Samochód na którym pracujesz po wygaśnięciu umowy.

  • System lojalnościowy - jesteś wobec nas lojalny - możesz być pewny,że to docenimy.

  • Pełną i nieodpłatną obsługę serwisową auta w okresie trwania umowy.

  • Ubezpieczenie auta na czas umowy.

  • Dodatkowy zestaw opon na czas trwania umowy.

  • Klarowne zasady współpracy bez ukrytych kosztów.

  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji.