Logo Pracuj.pl

Kierowca kat. B

GLOBAL SERVIS MROZEK sp.j.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

GLOBAL SERVIS MROZEK sp.j.

Marka Kotańskiego 2

Olsztyn

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Specjalista ds. wynajmów - kierowca w wypożyczalni Global Servis

Opis stanowiska:

Podstawianie i odbiór samochodów od klientów na terenie warmińsko-mazurkiego

Relokacja samochodów

Zapewnienie stanu technicznego i wizualnego samochodów zgodnie ze standardami firmy.

Prace dodatkowe/porządkowe związane z funkcjonowaniem firmy.

Nasze wymagania

Wymagania:

Aktualne dokumenty (prawo jazdy kat B)

Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (ewentualnie w weekend)

Wysoka kultura osobista

Znajomość topografii miasta i okolic będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Praca w systemie zmianowym, możliwość pracy w nie pełnym wymiarze godzin

Dobrą atmosferę pracy

Wysokie zniżki na wynajem dla pracowników

Prosimy o przesyłanie CV na adres email podany w ogłoszeniu.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w prężnym i zgranym

zespole.

Kierowca kat. B, Marka Kotańskiego 2, Olsztyn