Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

QUATTRO RAFAŁ KOŹLIKOWSKIO firmie

3 5005 000 brutto / mies.
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Opis stanowiska:

Witam. Poszukuję osoby z busem blaszak typu renault trafic. Oferuje stałą trase 520km+ Od pon. do pt. godziny nocne. Termin płatności 14dni od wystawienia faktury.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole

Ogłoszenie archiwalne