Logo Pracuj.pl

Kierowca kat. B - paczkomaty / przesyłki kurierskie

SMART ANDRZEJ KOZŁOWSKIO firmie

3 400–6 000
brutto / mies.
  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • doręczanie przesyłek do klientów pod wskazany adres
  • dostarczanie przesyłek do wyznaczonych paczkomatów

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii B
  • sumienność oraz umiejętność pracy w terenie
  • brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania owego zawodu
  • odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • doświadczenie w prowadzeniu aut dostawczych
  • dobra organizacja
  • ukierunkowanie na pracę pełną wyzwań
  • energiczność oraz dyspozycyjność

To oferujemy

  • stabilną pełną wyzwań pracę
  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujące premię
  • nowoczesna flota pojazdów
  • profesjonalne szkolenia
  • stałe niezmienne pracy
  • przyjazną atmosferę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • praca od poniedziałku do piątku + możliwość dodatkowo pracy w weekendy

O nas

Zapraszamy do współpracy z liderem w branży transportu kurierskiego o ugruntowanej pozycji na rynku.

Kierowca kat. B - paczkomaty / przesyłki kurierskie, Kielce