Logo Pracuj.pl

Kierowca kat. B

APRIKOZA A. GÓRAL, A. PIECHOWIAK sp.j.O firmie

5 700–6 000
brutto / mies.
  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek towaru i rozwiezienie go do poszczególnych odbiorców na terenie Poznania i okolic.
  • Praca w trybie nocnym w godzinach od 22 do około 7-8, sześć dni w tygodniu.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w branży warzyw i owoców
  • Uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilną pracę, ubezpieczenie grupowe.

O nas

Firma handlowa z 20 - letnim doświadczeniem na rynku. Zajmujemy się dystrybucją owoców i warzyw na terenie Poznania i okolic. Posiadamy własne samochody dostawcze i magazyny. Zapewniamy stabilną pracę.

Kierowca kat. B, Poznań