Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

SP INVEST sp. z o.o.

23,0040,00 brutto / godz.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Warunki pracy:

  • Godziny pracy, ustalane wg dostępności kierowcy (wymagane min. 3 dni w tygodniu)

  • Wsparcie w awaryjnych sytuacjach 24h/7

  • Wynagrodzenie oscyluje w okolicach 25-30 zł/h pracy, więcej w weekendy, przychodowo 50-55% przy wszystkich kosztach po naszej stronie

  • Kończysz i zaczynasz prace u siebie pod domem (kierowcy podwożą się w granicach Poznania)

  • Przyjazna atmosfera wzajemnej współpracy i pomocy pomiędzy kierowcami

  • Zapewniamy pomoc przy załatwieniu formalności i w trakcie pracy.

  • Prosimy o telefon w godzinach 9-17 w dni pracujące.

Nasze wymagania

  • Wymagania formalne:

  • prawo jazdy kat. B od min. 1 roku

  • zaświadczenie o niekaralności

  • aktualne badania lekarskie i psychotesty (zapewniamy pomoc w uzyskaniu)

  • Czy jesteś dla nas idealnym współpracownikiem?

  • Jesteś punktualny, efektywny i profesjonalny w działaniu.

  • Zależy Ci na jak najlepszych wynikach, przy zachowaniu bezpieczeństwa i efektywności pracy.

  • Lubisz motoryzacje, interesujesz się samochodami.

  • Dbasz o własne miejsce pracy, szanujesz wysiłek innych.

  • Nie masz „ciężkiej nogi” i etap testowania możliwości samochodów masz już za sobą;)

  • Dobrze współpracujesz w zespole, potrafisz z każdym znaleźć „wspólny język”

  • Zapewniamy przestronny i bardzo dobrze wyposażony samochód:

To oferujemy

  • Dlaczego warto pracować z nami?

  • Masz duże możliwości wyboru dni, w które pracujesz, swoją dyspozycyjność wysyłasz w tygodniu poprzedzającym.

  • Wszystkie samochody są wyposażone w automatyczną skrzynię biegów, praca za kierownicą w mieście nie jest uciążliwa dla lewej nogi;)

  • Samochody Toyota Auris i Toyota Prius bez problemu mieszczą bagaże pasażerów.

  • W awaryjnych sytuacjach otrzymujesz wsparcie 24/7.

  • Atrakcyjne bonusy za regularność i efektywność

O nas

www.hybridtaxi.pl

Szukamy kierowców Taxi do jazdy naszymi samochodami.

ZAPEWNIAMY POMOC W UZYSKANIU IDENTYFIKATORA TAXI pod licencję firmy i REFUNDACJĘ KOSZTÓW BADAŃ LEKARSKICH PRZY DŁUŻSZEJ WSPÓŁPRACY.

Samochody:

Toyota Auris II Kombi - przystosowany do najwyższych wymogów pasażerów co pozwala na droższe zlecenia - wyższe zarobki!

Samochody większe i bardziej komfortowe między innymi dzięki automatycznej skrzyni i dużemu bagażnikowi.

Wyposażenie:

skrzynia automatyczna

klimatyzacja automatyczna

system bezkluczykowy KEYLESS-GO

pełna elektryka

wygodne fotele z pełną regulacją