Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

FX-TRONIK sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rozwadowska 31

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Transport materiałów - samochód do 3,5t (kat. B) Renault Master (plandeka z windą)

  • Załadunek i wyładunek towarów

  • Przyjmowanie przesyłek

  • Prowadzenie ewidencji magazynowej

  • Kompletowanie zamówień wg. otrzymanych zestawień

  • Dbanie o porządek na powierzonym miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub chęć ich wyrobienia na koszt pracodawcy

  • Skrupulatność i samodzielność

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych do 3,5t

  • Mile widziany status studenta zaocznego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i zaangażowania,

  • Niekorporacyjny, oparty na bezpośrednich relacjach model pracy w zgrany zespole (bardzo niska rotacja naszych pracowników jest tego najlepszym potwierdzeniem),

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Przemyślany/realny system awans,

  • Kartę Multisport,

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • Dofinansowanie do kursów, szkoleń i studiów,

  • Możliwość udziału w projektach firmy (robotyka,automatyka, mechanika) i zdobywanie doświadczenia od doświadczonych kolegów

O nas

FX-Tronik (obecnie NIXAL) jest firmą oferującą niestandardowe i w pełni dopasowane do potrzeb Klientów rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki przemysłowej. Naszą specjalnością są maszyny, stanowiska zrobotyzowane, kompletne linie technologiczne a także doradztwo i projekty technologiczne dla największych firma z branży spożywczej, chemicznej oraz Automotive. Świadczymy swoje usług w unikalnym na polskim rynku modelu biznesowym przez co kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm w relacjach z naszymi Klientami.