Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

KM Connections Magdalena Orkiszewska

4 0008 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + prowizja + napiwki

Twój zakres obowiązków

  • W związku z ciągłym rozwojem Firmy poszukujemy kierowców na nowe samochody.

  • Ilość miejsc ograniczona.

  • Posiadamy Licencje, ubezpieczenie taxi i umowę zlecenie z pełnym ubezpieczeniem.

  • Stanowisko: Kierowca kat. B przewóz osób - w oparciu o aplikacje Bolt, Uber oraz Freenow. Posiadamy nowe auta w pełni przystosowane do warunków taxi.

Nasze wymagania

  • Minimum rok prawo jazdy kategorii B

  • Dyspozycyjność

  • Wykonanie badań lekarskich oraz psychologicznych (pomagamy w ich wykonaniu)

  • Zaangażowanie oraz sumienność podczas wykonywania pracy

  • Możliwość pracy na własnym Aucie

To oferujemy

  • nowe samochody w gazie przystosowane do wymogów licencyjnych

  • firmowe auto

  • wynagrodzenie dla kierowcy co tydzień

  • system premiowy zależny od ilości kursów

  • wsparcie wyspecjalizowanej kadry 24h/7

  • kartę flotową

  • możliwość pracy na własnym Aucie

Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

    O nas

    Firma KM-Partners powstała od początku istnienia aplikacji Bolt oraz Uber. Cechuje się zadowoleniem pracowników z wieloletnim stażem. Uczciwością oraz najnowszą flotą samochodów na rynku taxi.