Logo Pracuj.pl

Kierowca kat. B

TECHMECO HOME sp. z o.o.O firmie

5 000–7 000
brutto / mies.
  • Pruszcz Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), Możliwość pracy w soboty w godz. 6:00-13:00
  • Godziny pracy:
    Praca w godzinach 6-16
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

TECHMECO HOME sp. z o.o.

Przemysłowa 3

Pruszcz Gdański

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prace zaopatrzeniowe i magazynowe
  • Dostarczanie sprzętu, materiałów na place budowy
  • Odbiór materiałów od dostawców
  • Realizacja bieżących zadań w magazynie (rozładunek, załadunek, kompletowanie)
  • Sprawowanie nadzoru nad stanem technicznym floty firmy
  • Kierowanie pojazdami do 3,5t

Nasze wymagania

  • Znajomość materiałów budowlanych
  • Prawo jazdy kat. B min 2 lata
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań

To oferujemy

  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Stawka godzinowa
  • Praca na pełen etat
  • Premia uznaniowa
  • Odzież robocza
  • Możliwość rozwoju zawodowego (m in. kursy, uprawnienia)
  • Parking dla pracowników
  • Napoje

O nas

Marka Techmeco znana jest na rynku od 2001r. W ciągu kilkunastu lat owocnej działalności, firma zdobywała cenne doświadczenie w różnych zagadnieniach, dotyczących budownictwa.

W Techmeco Home zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem i montowaniem konstrukcji stalowych, aluminiowych, metalowych oraz urządzeń budowlanych z pogranicza budownictwa i mechaniki. Nowym zagadnieniem, realizowanym przez spółkę jest budowa domów jednorodzinnych.

Mając duże doświadczenie projektowe i wykonawcze oraz odpowiednie kwalifikacje, podchodzimy do wszystkich zagadnień z pełną świadomością możliwości wykonawczych i ekonomicznych. Staramy się podołać najtrudniejszym zadaniom z bardzo szerokiej dziedziny „konstrukcji”.

Kierowca kat. B, Przemysłowa 3, Pruszcz Gdański