Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B - przewozy pracownicze na terenie Holandii

GTV OFFICE sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • przewóz pracowniczy na terenie Holandii według ściśle ustalonego grafiku

  • wykonywanie dodatkowych kursów wewnątrz firmowych

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • posiadanie własnej nawigacji samochodowej z aktualnymi mapami lub dwóch telefonów (wymóg konieczny)

  • zaangażowanie i sumienność w pracy

  • mile widziana znajomość topografii Niderlandów i Belgii

  • mile widziane doświadczenie w przewozie osób lub towarów

To oferujemy

  • umowa zlecenie ( okres próbny), umowę współpracy B2B (własna działalność)

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • system pracy 3 tygodnie w Holandii i 1 tydzień odpoczynku w Polsce z możliwością przedłużenia pobytu w Holandii

  • zarobek w skali 3 tygodni na umowie zleceniu do 6 tys. złotych netto

  • zarobek w skali 3 tygodni na umowie współpracy B2B do 7 tys. złotych netto

  • zapewniamy bezpłatne mieszkanie na terenie Holandii (oszczędzasz około 2000 tys. zł)

  • zapewniamy bezpłatny wyjazd do Holandii i powrót do Polski

  • zapewniamy całodobowe wsparcie dyspozytorów

  • zapewniamy opiekę koordynatora na terenie Holandii

  • zapewniamy opiekę koordynatora w sprawach administracyjno-technicznych

  • zapewniamy wdrożenie i szkolenie stanowiskowe

  • dysponujemy najnowocześniejsza flota pojazdów (MAN tge, VW Crafter, Renault Trafic)

  • pojazdy serwisowane w autoryzowanych serwisach

Benefity

  • odzież firmowa

  • karta telefoniczna z Internetem

  • karta paliwowa Routex

  • karta bankomatowa

  • karta kierowcy

  • pomagamy z formalnościami

Firma GTV BUS jesteśmy liderem w przejazdach międzynarodowych oraz przewozach pracowniczych na terenie Holandii. Zapewniamy stabilną współpracę, dobrze zorganizowaną pracę oraz najnowocześniejszą flotę.

Przewiń do profilu firmy