Oferta pracy

Kierowca kat B. przyczepki reklamowej

MMERO firmie

  • Chojnice, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa zlecenie
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jeżeli szukasz dodatkowej pracy na określony czas to najprawdopodobniej szukamy właśnie Ciebie!!
Poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko KIEROWCA do wyjazdów przyczepą reklamową SALONU MODY MĘSKIEJ VILLARO CHOJNICE

Opis stanowiska:

  • wyjazdy po okolicy Chojnic samochodem osobowym z przyczepą reklamową salonu mody VILLARO (przyczepa długość ok 5m)
  • przejazdy w okolicy i godzinach większych skupisk ludzi (okoliczne rynki, godziny wyjścia z pracy)

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie z jazdą busem lub z przyczepami
  • dyspozycyjność w wyznaczonym czasie (cykl pracy 2 tygodnie co 6 tygodni)
  • dbałość o powierzony pojazd

Oferujemy:

  • umowę zlecenie (rozliczenie przejechanych godzin i kilometrów z urządzenia GPS)
  • narzędzia pracy: samochód z hakiem i przyczepę
  • elastyczne godziny pracy , samodzielny dobór tras
Prosimy o składanie aplikacji ze zdjęciem.
Wszystkich zainteresowanych kandydatów, którzy spełniają powyższe warunki prosimy o przesłanie ofert zawierających list motywacyjny, życiorys.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MMER Sp. z o.o. z siedzibą w Łasku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz.922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MMER Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 2 miesięcy,
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem firmy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy