Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

MIDA sp. z o.o.

3 5006 500 brutto / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, System dwuzmianowy. Zmiana I w godzinach od 6:00 do 16:00-18:00, zmiana II 16:00 do 2:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + prowizja + napiwki

Twój zakres obowiązków

  • Zatrudnimy kierowców ambitnych, zmotywowanych, lubiących kontakt z ludźmi oraz jazdę autem.

  • Lokalny transport osób autem firmowym

  • Zapraszamy osoby do współpracy ceniące sobie wypłaty na czas, pewne zatrudnienie, dobrą renomę pracodawcy wśród pracowników i klientów

  • Jeśli jesteś odpowiedzialnym kierowcą, chcącym pracować na aplikacji BOLT/UBER/FREE NOW to świetnie trafiłeś!

  • U nas pracują najlepsi!

Nasze wymagania

  • Uśmiech i pozytywne nastawienie

  • Ważne prawo jazdy minimum 2 lata

  • Minimalny wiek 20 lat

  • Zaświadczenie o niekaralności (nowe)

  • Badania psychotechniczne na kierowcę TAXI

  • Badania lekarskie na kierowcę TAXI

  • Punktualność, uczciwość, rzetelność

  • Dbanie o powierzony sprzęt

  • Dyspozycyjność 4-5 dni w tygodniu, po 10h

  • Minimum umiejętności mechanicznych, tj. wymiana żarówki

  • Dobre umiejętności prowadzenia auta

  • Umiejętność jazdy ecodriving

  • Status ucznia, studenta będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne bonusy

  • Sam decydujesz kiedy pracujesz, możliwość pracy w dzień lub w nocy

  • Jeździsz nowym samochodem flotowym 2021/2022

  • Auto przypisane do kierowcy

  • Wewnętrzne szkolenie

  • Wypłata zawsze na czas

  • Masz zapewnione wsparcie 24h

  • Będziesz częścią zgranego zespołu

  • Pracujesz w przyjemnej atmosferze

  • W razie pytań, stały kontakt z managerem

  • Biuro z dobrym dojazdem, z każdej części miasta

  • Pączki w Tłusty Czwartek

  • Pizzę w Dzień Pizzy

  • U nas masz możliwość rozwoju kariery na stanowisku kierowcy. Posiadający zawodowe prawo jazdy, mogą u nas pracować jako kierowca pojazdów ciężarowych lub autokarów turystycznych w ruchu międzynarodowym

O nas

Jesteśmy licencjonowanym partnerem flotowym BOLT, UBER, FREE NOW. Posiadamy licencję na transport towarów w ruchu międzynarodowym, przewóz osób w ruchu krajowym i międzynarodowym. Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem do naszych klientów i pasażerów oraz stale podnosimy kompetencje naszej kadry i umiejętności kierowców.

www.mida-polska.com